Március 16-án és 17-én a Főnix Csarnok ad otthont a Török Bódog női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőnek.

A két évvel ezelőtti győztes Ferencváros megizzadt a negyeddöntőben a Vác otthonában, hiszen az 52. percben még 25-25 volt az állás, ezt követően magasabb sebességi fokozatba kapcsoltak a fővárosi zöld-fehérek és 31-27-re nyertek.  A Bajnokok Ligájában a legjobb nyolc közé jutott Fradi szombaton 13 órától a Dunaújvárossal mérkőzik meg a fináléba kerülésért.

Elek Gábor vezetőedző, FTC-Rail Cargo Hungaria: - Ha minden jól megy, akkor két és fél hónap leforgása alatt negyedszer találkozhatunk majd a Győrrel a Magyar Kupa döntőjében, ami igazán különlegessé teszi ezt az időszakot. Persze, előtte még a Dunaújvárost sem szabad fél vállról venni, hiszen éppen a DKKA ellen tapasztaltuk meg két évvel ezelőtt, hogy ha a kupa elődöntőjében dekoncentráltan kézilabdázunk, akkor meg kell szenvednünk a sikerért. Speciális esemény az évben a négyes döntő, hiszen ezt leszámítva legfeljebb a Bajnokok Ligájában fordul elő, hogy két nap leforgása alatt kétszer is pályára lépünk. Az előzetesen egyébként feltétlenül pozitív, hogy ezen a hétvégén a szabályok értelmében Pásztor Noémire és reményeink szerint Bobana Klikovacra is számíthatunk.